Deň detí už čoskoro
Zostáva:
máme pre vás zľavu 10% na vybrané produktyKreslo "Ušiak" hladké, menčestrové 2-5 dni
245 €
Farby: Operadlo a sedadlo: béžová a šedá, nohy: svetlý orech
Látka: Ontario 2 a Ontario 15
Odoslanie: 2-5 dní
Elegantné kreslo "Ušiak" na voľný čas s klasickou povrchovou úpravou. Skvele sa bude hodiť do interiérov inšpirovaných klasickým, minimalistickým a scandi štýlom. Je k dispozícii na rýchle odoslanie v dvoch farieb farebných variantoch. Presvedčte sa sami.
Sada: taburet Ušiak + kreslo Ušiak Chesterfield
251 - 308 €
Farby: látky: 71 druhov, nohy: 17 druhov
Látka: 6 na výber 
Odoslanie: 4-5 týždňov
Sada pozostávajúca z taburetu na nohách a kresla s ozdobným prešívaním na operadle v štýle Chesterfield. Je to perfektná sada pre každého, kto ocení pohodlie, eleganciu a kvalitu. Taburet aj kreslo sú k dispozícii v širokej škále farieb čalúnenia.
Kreslo Chester
233 €
Farby: Béžová, šedá, 
Látka: Lira, drevo
Odoslanie: 10-15 dní
Kreslo známe ako ušiak s vysokým operadlom, širokým sedadlom a pohodlnými lakťovými opierkami. Je k dispozícii v piatich farbách čalúnenia a v troch farbách nôh. Toto kreslo priamo vyzýva k odpočinku po náročnom dni.
Kreslo Ušiak hladké 2-5 dni
245 €
Farby: Operadlo a sedadlo: Venus Velvet 2930, Milton New 03; nohy: svetlý orech (6)
Látka: 2 na výber
Odoslanie: 2-5 dní
Klasické kreslo. Maximálny komfort zaručujú vysoké operadlá a široké lakťové opierky. Predložený model nemá žiadne prešívanie. K dispozícii v dvoch farbách čalúnenia a s nohami svetlý orech.
Kreslo Ušiak hladké
275 - 319 €
Farby: 42 tkanín, 17 farieb nôh
Látka: 3 na výber
Odoslanie: 4-5 týždňov
Klasické kreslo. Maximálny komfort zaručujú vysoké operadlá a široké lakťové opierky. Predložený model nemá žiadne prešívanie. K dispozícii v širokej škále poťahov na čalúnenie a dreva.
Kreslo Agustin
287 €
Farby: šedá, béžová
Látka: príjemná na dotyk
Odoslanie: 10-15 dní
Čalúnené kreslo príjemné na dotyk v šedej farbe. Funkcia rozloženia sedadla z hĺbky 92 až 160 cm zaručuje pohodlie pri používaní. Vytvorené pre relaxáciu!
Sada: taburet Ušiak + hladké kreslo Ušiak
235 - 293 €
Farby: 71 druhov tkanín, 15 druhov dreva
Látka: 6 na výber 
Odoslanie: 4-5 týždňov
Sada pozostávajúca z taburetu na nohách a kresla. Je to perfektná sada pre každého, kto ocení pohodlie, eleganciu a kvalitu. Taburet aj kreslo sú k dispozícii v širokej škále farieb čalúnenia.
Kreslo Ušiak hladké s taburetom 2-5 dni
268 €
Farby: béžová, šedá
Látka: 2 na výber 
Odoslanie: 2-5 dní
Sada pozostávajúca z taburetu na nohách a kresla. Je to perfektná sada pre každého, kto ocení pohodlie, eleganciu a kvalitu. Taburet aj kreslo sú k dispozícii v širokej škále farieb čalúnenia.
Kreslo Cotto
190 €
Farby: Béžová, svetlo šedá, tmavo šedá, modrá, horčicová
Látka: príjemná na dotyk, masívne gumové drevo
Odoslanie: 10-15 dní
Kreslo "ušiak" dostupné v piatich módnych a tlmených farbách. Podstavec je vyrobený z drevených nôh. Tento nábytok kombinuje tradíciu a modernosť a je veľmi pohodlný. Poskytne vám primeraný odpočinok po dlhom dni.
Kreslo Ušiak hladké, menčestrové s taburetom 2-5 dni
268 €
Farby: Sivá a béžová, nohy: svetlý orech
Látka: Ontario 2 a Ontario 15
Odoslanie: 2-5 dní
Kreslo Ušiak + taburet = pohodlie na najvyššej úrovni! Zostava Ušiak vám umožní blažene relaxovať každý deň v týždni. Maximálny odpočinok máte na dosah ruky!
Kreslo Ušiak Chesterfield 2-5 dni
331 €
Farby: Operadlo a sedadlo: Venus Velvet 2930, Milton New 03; nohy: svetlý orech (6)
Látka: 2 na výber
Odoslanie: 2-5 dní
Vynikajúca kvalita, mimoriadny komfort, inovatívna pena, rýchla výroba a dodávka! Verzia Chesterfield, s dekoratívnym operadlom je k dispozícii v dvoch farbách čalúnenia a s nohami svetlý orech.
Kreslo Ušiak Chesterfield
300 - 352 €
Farby: 42 tkanín, 17 nôh
Látka: 3 na výber
Odoslanie: 4-5 týždňov
Vynikajúca kvalita, mimoriadny komfort, inovatívna pena, rýchla výroba a dodávka! Verzia Chesterfield, s dekoratívnym operadlom.
Kreslo Ušiak Chesterfield s taburetom 2-5 dni
283 €
Farby: šedá, bežová, nohy: svetlý orech 
Látka: 2 na výber 
Odoslanie: 2-5 dní
Sada pozostávajúca z taburetu na nohách a kresla s ozdobným prešívaním na operadle v štýle Chesterfield. Je to perfektná sada pre každého, kto ocení pohodlie, eleganciu a kvalitu. Taburet aj kreslo sú k dispozícii v širokej škále farieb čalúnenia.
Kreslo Pastore
179 €
Farby: Drevo: svetlý orechLátka: svetlo béžová
Látka: drevo - kaučuktkanina
Odoslanie: 4-5 týždňov
Kreslo Pastore od výrobcu Halmar zaujme svojim retro štýlom. Drevené nohy si zamilujú všetci milovníci prírodných materiálov. Tento kus nábytku je mimoriadne pohodlný vďaka širokému vankúšu v svetlo béžovej farbe.

Kreslo ušiak je ikonou dizajnu. Jedná sa o ten typ nábytku, ktorý má nadčasový charakter. Na prvý pohľad sa môže zdať, že módna sféra ušiakov upadá, nikdy však nezmizne. Hoci sa tento kus nábytku objavil prvýkrát už v 17. storočí, stále je predmetom záujmu zákazníkov a s nadšením ho kupujú. Pohodlný charakter ušiaka oceníte akonáhle sa doň usadíte. Vysoké operadlo s priestrannou opierkou hlavy, praktické a ergonomické opierky rúk, mäkký a pohodlný sedák – to sú vlastnosti, ktoré si na ušiaku jednoznačne zamilujete. 

Náš internetový obchod ponúka tie najlepšie ušiaky na trhu. Ponúkame overené modely, ktoré svojim užívateľom poskytnú komfort na dlhé roky ako hladké a prešívané čalúnené kreslá, s opierkou nôh alebo bez nej, v rôznych farbách a z rôznych látok. Tento štýlový a moderný kus nábytku do obývačky sa dokonale hodí k rôznym štýlom.

Kreslo ušiak pre každého  

Kreslo ušiak je svelou voľbou do chladných dní a mesiacov. Podľa jednej teórie to bola práve jedna z hlavných pôvodných funkcií. Jeho cieľom bolo poskytnúť používateľovi viac tepla. Dnes už táto vlastnosť nie je taká dôležitá, avšak stále je príjemné sedieť v kresle s mäkkým čalúnením, ktoré príjemne zahreje. Posadený v ušiaku môžete zrelaxovať na maximum. 

Ušiak robí miestnosť útulnejšou. Je spojený s teplom a pohodlím. Stojí za to zdôrazniť, že je to vysoko elegantný a estetický kus nábytku. 

Okrem toho, že ušiak plní užítkovú funkciu, taktiež dokonale plní funkciu dekoratívnu. V spálni poskytne ďalšie miesto na odpočinok alebo zdriemnutie. V kancelárii podtrhne prestíž a eleganciu domácej pracovne a používateľovi zaručí vysoký komfort pri práci. Taktiež môže byť dokonalým doplnkom do domácej kancelárie. Kreslo ušiak bude krásne dopĺňať otočné ergonomické kancelárske kreslo (odporúčame pozrieť  kategóriu kancelárske kreslá).

Ušiak môžeme umiestniť aj do detskej izby. Teenageri ho určite ocenia a využijú naplno. Varianta malého ušiaka pre deti je tiež dobrou voľbou, musíme však pamätať na to ako rýchlo deti rastú. Tento kus nábytku sa taktiež odporúča ako ideálne kreslo pre kojenie bábätka. Preto nielen hojdacie kreslo, ale aj kreslo ušiak môže byť dokonalou voľbou na kojenie, najmä ak si chce mamička zároveň trochu oddýchnuť a uľaviť od bolesti chrbtice. 

Dôležité je, že kreslo ušiak sa hodí do akéhokoľvej štýlu, v ktorom je interiér zariadený. Ako napríklad v štýle glamour , vintage alebo klasický šýl, avšak praxou overené sa krásne hodí aj do interiéru ktorý je zariadený v škandinávskou štýle

Kreslo ušiak s taburetom, s vysokými nohami, ušiak rozkládací a iné 

Existuje mnoho druhov kresla ušiak. Najklasickejšie modely majú nízke nohy a výrazné, veľké operadlo a opierky rúk. Často sa tento kus kupuje spolu v sade s taburetom. Toto riešenie si vyžaduje dostatočne veľký priestor v ineriéri, no pre užívateľa je jednoznačne najpohodlnejšie. Zvyčajne taburet plní funkciu opierky nôh, ktorý je vyrobený v rovnakom čalúnení ako kreslo. Ak máte záujem o kúpu tabureku ku kreslo ušiak alebo samostatne ako taburet do obývačky, odporúčame vám pozrieť si produkty, ktoré ponúkame.

Nechýbajú ani kreslá ušiak na vysokých nožičkách. Tradičné modely vyzerajú celkom masívne. Kreslo na vysokých nožičkách má ľahšiu konštrukciu. Na elegancii nestráca ale v malých priestoroch pôsobí lepšie. Dobrou voľbou môže byť aj rozkladací ušiak. Medzi ne patria aj tie s vysúvacou opierkou na nohy alebo nastaviteľným operadlom. 

Kúpte si kreslo ušiak na stoličky24.sk

Kreslo ušiak je skutočným nábytkovým bestsellerom. Napriek plynutiu času sa jeho popularita neznížila. Tento typ nábytku má v ponuke mnoho výrobcov. My vynakladáme maximálne úsilie, aby produkty, ktoré ponúkame, boli najlepšie z hľadiska kvality a estetiky.

Ponúkame modely, ktoré sú vyrobené z kvalitných, odolných a oderu odolných poťahových látok a modely s rôznymi farbami .Biela, žltá, tyrkysová, sivá, ružová, mätová, fialová, béžová, tmavomodrá, modrá - kreslo ušiak vyzerá dobre prakticky v akejkoľvek farbe a v akomkoľvej vzore.

Internetový obchod stoličky24.sk je miestom, kde nakúpite kreslo ušiak lacno a so zárukou rýchleho dodania. Nechýbajú ani dočasné akcie na vybrané modely nábytku, ako aj výpredaje sortimentu. Odporúčame vám sledovať našu ponuku na webovej stránke.
čítajte viac...
© Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top