Ergonomické stoličky pre zdravé sedenie
Zostáva:
so zľavou 10% - viac TUTaburet Leeds 50 cm
79 €
Farby: 6 variant
Látka: Poťah: bavlna; výplň: EPS polystyrénové guličky
Odoslanie: 10-15 dní
Okrúhly pletený taburet s priemerom 50 cm a v širokej škále farieb.Všestranné využitie, ako prídavné sedadlo v detskej izbe alebo ako konferenčný stolík v obývacej izbe. Toto je ručne vyrobený produkt.
Taburet Round
61 - 94 €
Farby: 26 variant
Látka: 3 druhy
Odoslanie: 1-3 dní
Kvalitné spracovanie, pohodlný taburet za rozumnú cenu. Odolné poťahy v mnohých farbách a univerzálny dizajn.
Taburet Minty
58 €
Farby: Tmavo zelená, sivá
Látka: Velvet, kov
Odoslanie: 2-3 dni
Elegantný taburet s ľahko lesklým čalúnením a zlatým rámom. Tento nábytok je vybavený úložným priestorom, ktorý je viditeľný po nadvihnutí sedadla. Ponúkaný taburet je typický pre štýl Glamour plný krásnych tvarov.
Taburet Minty
58 €
Farby: Tmavo zelená, sivá
Látka: Velvet, kov
Odoslanie: 10-15 dní
Elegantný taburet s ľahko lesklým čalúnením a zlatým rámom. Tento nábytok je vybavený úložným priestorom, ktorý je viditeľný po nadvihnutí sedadla. Ponúkaný taburet je typický pre štýl Glamour plný krásnych tvarov.
Nastaviteľná barová stolička Kiko
108 - 117 €
Farby: 3 farby rámu, 
Látka: 9 druhov tkanín
Odoslanie: 2-3 dni
Novinka! Moderná kancelárska stolička s možnosťou nastavenia výšky sedadla hore a dole a otáčanie sedadla okolo svojej osi (360 stupňov).Tri farby rámu a mnoho farieb látky na výber.
Taburet Square
61 - 79 €
Farby: 26 variant
Látka: 3 druhy
Odoslanie: 1-3 dní
Taburet v tvare kocky čalúnený jedným z mnohých dostupných poťahov. Kvalitné spracovanie, pohodlie a funkčnosť.
Taburet Odi Gold
76 €
Farby: šedá, modrá
Látka: Velvet
Odoslanie: 2-3 dni
Čalúnený taburet Odi Gold v šedej a tmavo-modrej farbe. Pohodlné sedadlo s pevným kovový rámom. Tento nábytok je veľmi obľúbený - okrem štandardnej funkcie sedadla môže byť použitý ako prídavný stôl alebo opierka nôh.
Taburet Square s gombíkmi
70 - 87 €
Farby: 26 variant
Látka: 3 druhy
Odoslanie: 1-3 dní
Taburet v tvare kocky čalúnený jedným z mnohých dostupných poťahov. Kvalitné spracovanie, pohodlie a funkčnosť. Dekoratívne gombíky, ktoré sú umiestnené na bočných stranách taburetu. elegancie a pohodlia.

Taburety sú kusom nábytku, ktoré sa v posledných rokoch tešia veľkej obľube. Nie je sa čomu diviť – sú totiž veľmi pohodlné. Môžeme sa s nimi stretnúť v otvorených priestoroch, kanceláriách, recepciách, škôlkach i školách, ale aj doma, v obývacej izbe. Sú tiež ideálnou voľbou do detských alebo študentských izieb. Pokiaľ teda zháňate produkty tohto typu, predstavujeme vám našu pestrú ponuku, plnú taburetiek pre deti a teenagerov

Taburety pre deti - záruka pohodlia, bezpečnosti a funkčnosti

Taburet je ľahkým, mobilným a bezpečným kusom nábytku pre naše deti. Jeho výhodou je, že sa ľahko prenáša z miesta na miesto, vyzerá esteticky a je veľmi pohodlný a skvelý na relaxáciu. Môžete si vybrať z rôznych tvarov a vzorov - od valca, cez štvorec či kváder, až po taburet okrúhly. Môže pripomínať aj sedací vak s polystyrénovými guličkami, ktorý je veľmi pohodlný. Skrátka a jednoducho – taburet pre dieťa je rozhodne dobrou voľbou.

Ako vybrať ideálny taburet pre dievča

Zaobstarať taburet do dievčenskej izby je skvelý nápad. Na dotyk príjemné čalúnenie, mäkké sedadlo, pohodlné operadlo - a to zďaleka nie je všetko. Čo sa farby týka, dievčenský taburet samozrejme nemusí byť ružový, aj keď veľa rodičov považuje túto farbu za najlepšiu voľbu. Niektoré dievčatá totiž preferujú tmavšie farby, iným sa naopak páčia farby veselšie. Niektoré milujú plyšové taburety, iné preferujú taburety s operadlom alebo funkčnejšie, rozkladacie kusy. Preto sa oplatí riadiť sa konkrétnym vkusom dieťaťa a vybrať taký kus nábytku, ktorý sa bude páčiť.

Taburet pre chlapca - stavte na pohodlie a funkčnosť

Taburet pre chlapca - stavte na pohodlie a funkčnosť

Taburet sa skvele hodí aj do chlapčenskej izby. Robí ho útulnejším a pohodlnejším. Ocenia ho predovšetkým rodičia, ktorí majú veľmi živé deti. Taburety totiž zaručujú bezpečie dieťaťa, taburet s opierkou potom tiež značné pohodlie. Veľkým plusom je, že tento nábytok je možné využiť aj ako box na na hračky, a tým pomáha udržať v detskej izbe poriadok.

Študentské taburety zaručia komfort

Výhody taburetu môžu objavovať nielen malé deti, ale ocenia ich aj tínedžeri. Sú väčšie ako modely pre deti a vďaka tomu ich môžu využívať aj dospelí. Veľký taburet je skvelým miestom na oddych. Je vhodný na študovanie a zároveň poskytuje pohodlie. Široký výber umožňuje vybrať ten správny model do každého interiéru.

Taburet pre dieťa - bohatý výber za skvelé ceny

Taburety pre deti a tínedžerov sú funkčným a pohodlným nábytkom za veľmi dostupnú cenu. Nami ponúkané modely majú zodpovedajúce atesty európskeho zdravého sedenia. Ide o vysoko kvalitné produkty, s kvalitným spracovaním. Sú moderné, veľmi pohodlné a vkusné. Taburety na stolicky24.sk sú dostupné v rôznych veľkostiach a širokej palete farieb. Niektoré modely dokonca umožňujú výber z niekoľkých druhov látok. Sme si istí, že s nákupom budete spokojní.

Taburety na stolicky24.sk

Všetky tu prezentované taburety sú pevné a odolné. Detské a študentské taburety sú výborným kusom nábytku na sedenie. Odporúčame ich ako alternatívu stoličiek, najmä ak hľadáte niečo mladistvé, moderné a ľahké a zároveň lacnejšie a originálnejšie, než je klasická stolička alebo kreslo. Pokiaľ nad obstaraním taburetu uvažujete, rozhodne sa zoznámte s ponukou nášho internetového obchodu.

čítajte viac...
© Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top