Kancelárske kreslo Ergohuman Plus Elite BT KMD31
609 €
Farby: čierny rám, čierna sieťovina operadla, čierne sedadlo
Látka: sieťovina + poťah
Odoslanie: 2-3 dni
Výborné ergonomické riešenia, skvelá kvalita, priestranné sedadlo
Kancelárska stolička OrlandoUP 24/7 ESPT
621 €
Farby: čierna
Látka: FLAX
Odoslanie: 5-6 týždňov
Ergonomické profily, VYSOKÁ trvanlivosť pre prácu 24 hodín / 7 dní, množstvo úprav, skvelý mechanizmus
Kancelárske kreslo Sonata 24/7 steel chrome
601 - 636 €
Farby: 12 variant
Látka: 24/7 Flax, Fame
Odoslanie: 5-6 týždňov
Výnimočná odolnosť kresla, vytvorené pre pracovné prostredie 24 hodín - 7 dní v týždni, vysoká ergonómia, nastaviteľná opierka hlavy, spoľahlivý mechanizmus.

V ponuke e-shopu Stoličky24.sk sú umiestnené kancelárske stoličky a kreslá, ktoré sú určené na 24/7 zmenné používanie. Sú vyrobené zo špeciálne pevných materiálov. Týka sa to krížovej základne, pneumatického piestu či látok so zvýšenou odolnosťou proti oderu. S vedomím, že práca v nich trvá mnoho hodín v sede, dbáme na zachovanie najvyšších ergonomických vlastností.

Stoličky pre operátorov - špecializovaný kus nábytku pre prácu 24/7

V niektorých firemných odvetviach sa vyskytujú pozície, pre ktoré je fungovanie nepretržite nutné. Dôležitá je v nich najmä ergonómia a kvalita použitého nábytku. V týchto miestach sa štandardné kancelárske kreslo ukazuje ako nedostatočné. V tomto prípade sú potrebné špecializované stoličky pre prácu na zmeny. Túto úlohu zohrávajú stoličky pre operátorov

Tento nábytok sa vyznačuje nadpriemernou životnosťou. Ide o kreslá s vylepšenými parametrami a vysokou ergonómiou. Majú špeciálne odolnú štruktúru. Pre tieto modely ako  stolička pre nepretržitú prevádzku sa používajú čalúnenie najvyššej triedy odolnosti voči oderu a čalúnenie umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Ponúkajú široké možnosti nastavenia jednotlivých prvkov – od sedadla, cez operadlo, podrúčky, až po opierku hlavy a rôzne mechanizmy. Majú perfektne zladené prvky, zaisťujúce pohodlné používanie.

Stolička pre operátorov je praktický nábytok, ktorý sa dá používať dlhé roky bez nutnosti výmeny, čo ocení každý zamestnávateľ. Pre zamestnanca je zárukou ergonómie a dobrých pracovných podmienok. Toto je obzvlášť dôležité na pozíciách, kde záleží na efektívnej a mnohohodinovej práci v sede, pričom sa vyžaduje neustále sústredenie, napríklad vo vežiach riadenia letovej prevádzky.

Stolička pre operátorov 24h je dôležitým prvkom vybavenia úradov, inštitúcií, firiem a rôznych typov prevádzok, kde sa vykonáva viaczmenná práca. Využívajú ich riadiaci pracovníci, pohotovostné služby, dispečingy (vrátane nemocničných dispečingov), technické služby, „call centrá“, monitorovacie kancelárie, bezpečnostné spoločnosti. Taktiež ich dokonca využívajú aj výrobné haly a dielne.

Stoličky pre operátorov pre viaczmennú prácu

Výberom kancelárskej stoličky z našej ponuky si môžete byť istí, že dostanete kvalitný kus nábytku pre nepretržitú prácu. Ponúkame modely, ktoré sa vyznačujú pevnosťou a odolnosťou, ako aj výnimočnou ergonómiou. Ide o špecializovaný nábytok vyššieho štandardu, ktorý zaručuje komfortné podmienky používania. Naše stoličky pre operátorov sú ideálne pre prácu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

čítajte viac...
© Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top