phone ico  0908 613 880 Infolinka v prevádzke dnes od: 8:00 - 15:30Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Black
630 €
700 €
Farby: Rám: svetlo šedý, sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a čiernu sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Sonata 24/7 steel chrome
601 - 636 €
Farby: 12 variant
Látka: 24/7 Flax, Fame
Odoslanie: 5-6 týždňov
Výnimočná odolnosť kresla, vytvorené pre pracovné prostredie 24 hodín - 7 dní v týždni, vysoká ergonómia, nastaviteľná opierka hlavy, spoľahlivý mechanizmus.
Kancelárska stolička OrlandoUP 24/7 ESPT
598 €
Farby: čierna
Látka: FLAX
Odoslanie: 5-6 týždňov
Ergonomické profily, VYSOKÁ trvanlivosť pre prácu 24 hodín / 7 dní, množstvo úprav, skvelý mechanizmus
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Green
700 €
Farby: Rám: světle šedý, síťovina: zelená
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a zelenú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Najpredávanejšie
-40€ v popise!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite BT Black
711 €
Farby: Rám: čierny, Sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina, tkanina
Odoslanie: 2-3 dni
K novej generácii ikonických kresiel Ergohuman sa pripája dlho očakávaný variant s čalúneným sedákom! Ponúkaný model má čierny rám a čierne čalúnenie. Presvedčte sa o kvalitách tohto kresla sami!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GT Grey
723 €
Farby: Rám: šedý Sieťovina: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina, tkanina
Odoslanie: 2-3 dni
K novej generácii ikonických kresiel Ergohuman sa pripája dlho očakávaná varianta s čalúneným sedákom! Ponúkaný model má šedý rám a šedé čalúnenie. Presvedčte sa o kvalitách tohto kresla sami!
Kreslo Ergohuman 2 Elite LE01
809 €
899 €
Farby: Čirna/čierna 
Látka: Prírodná lícová koža 
Odoslanie: 2-3 dni
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite LE01 od Grospol je spojením elegancie a ergonómie. Kreslo čalúnené prírodnou lícovou kožou s celým radom úprav. Pozrite sa!
Najpredávanejšie
-40€ v popise!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite BS Black
688 €
Farby: Rám: čierny, sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má čierny rám a čiernu sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite Pro BS Black
781 €
Farby: Rám: čierny ; Sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 2-3 dni
Ergohuman 2 Elite Pro BS Black je definíciou moderného prístupu ku kancelárskym stoličkám! Celá rada ergonómie a inovatívna funkcia pamäte sklonu operadla. Ponúkaný model má čierny rám a je čalúnený čiernou sieťovinou. Pozrite sa
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite Pro BT Black
805 €
Farby: Čirna/čierna 
Látka: Inovatívna sieťovina, tkanina 
Odoslanie: 2-3 dni
Ergohuman 2 Elite Pro BT Black je definíciou moderného prístupu ku kancelárskym stoličkám! Celá rada ergonómie a inovatívna funkcia pamäte sklonu operadla. Ponúkaný model má čierny rám, operadlo a opierka hlavy je čalúnená čiernou sieťovinou a sedák je polstrovaný a potiahnutý čiernou tkaninou. Pozrite sa!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite Pro GS Grey
793 €
Farby: Rám: šedý ; Sieťovina: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 2-3 dni
Ergohuman 2 Elite Pro GS Grey je definíciou moderného prístupu ku kancelárskym stoličkám! Celá rada ergonómie a inovatívna funkcia pamäte sklonu operadla. Ponúkaný model má šedý rám a je čalúnený šedou sieťovinou. Pozrite sa!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite Pro GT Grey
816 €
Farby: Rám: šedý; Sieťovina: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 2-3 dni
Ergohuman 2 Elite Pro GT Grey je definíciou moderného prístupu ku kancelárskym stoličkám! Celá rada ergonómie a inovatívna funkcia pamäte sklonu operadla. Ponúkaný model má šedý rám, operadlo a opierka hlavy je čalúnená šedou sieťovinou a sedák je polstrovaný a potiahnutý šedou tkaninou. Pozrite sa!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite Pro GS Black
793 €
Farby: Rám: šedý ; Sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 2-3 dni
Ergohuman 2 Elite Pro GS Black je definíciou moderného prístupu ku kancelárskym stoličkám! Celá rada ergonómie a inovatívna funkcia pamäte sklonu operadla. Ponúkaný model má šedý rám a je čalúnený čiernou sieťovinou. Pozrite sa!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Pink
700 €
Farby: Rám: svetlo šedý, sieťovina: ružová
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a rzžovú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Grey
700 €
Farby: Rám: svetlo šedý, sieťovina: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a šedú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite BS Grey
688 €
Farby: Rám: čierny, sieťovina: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má čierny rám a šedú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárska stolička Souly UPH HRUA3 Grey
661 - 787 €
Farby: šedý rám; základňa: šedá alebo leštený hliník
Látka: viac ako 50 farieb
Odoslanie: 5-6 týždňov
Kancelárska stolička Souly s opierkou hlavy je jedinečným spojením dizajnu a pokročilej ergonómie. Multifunkčný mechanizmus, šedý rám, 2 základné farby a veľa látok na výber.
Kancelárska stolička Souly UPH HRUA3 Black
605 - 754 €
Farby: čierny rám; základňa: čierny alebo leštený hliník
Látka: viac ako 50 farieb
Odoslanie: 5-6 týždňov
Kancelárska stolička Souly s opierkou hlavy je jedinečným spojením dizajnu a pokročilej ergonómie. Multifunkčný mechanizmus, čierny rám, 2 základné farby a veľa látok na výber.

V ponuke e-shopu Stoličky24.sk sú umiestnené kancelárske stoličky a kreslá, ktoré sú určené na 24/7 zmenné používanie. Sú vyrobené zo špeciálne pevných materiálov. Týka sa to krížovej základne, pneumatického piestu či látok so zvýšenou odolnosťou proti oderu. S vedomím, že práca v nich trvá mnoho hodín v sede, dbáme na zachovanie najvyšších ergonomických vlastností.

Stoličky pre operátorov - špecializovaný kus nábytku pre prácu 24/7

V niektorých firemných odvetviach sa vyskytujú pozície, pre ktoré je fungovanie nepretržite nutné. Dôležitá je v nich najmä ergonómia a kvalita použitého nábytku. V týchto miestach sa štandardné kancelárske kreslo ukazuje ako nedostatočné. V tomto prípade sú potrebné špecializované stoličky pre prácu na zmeny. Túto úlohu zohrávajú stoličky pre operátorov

Tento nábytok sa vyznačuje nadpriemernou životnosťou. Ide o kreslá s vylepšenými parametrami a vysokou ergonómiou. Majú špeciálne odolnú štruktúru. Pre tieto modely ako  stolička pre nepretržitú prevádzku sa používajú čalúnenie najvyššej triedy odolnosti voči oderu a čalúnenie umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Ponúkajú široké možnosti nastavenia jednotlivých prvkov – od sedadla, cez operadlo, podrúčky, až po opierku hlavy a rôzne mechanizmy. Majú perfektne zladené prvky, zaisťujúce pohodlné používanie.

Stolička pre operátorov je praktický nábytok, ktorý sa dá používať dlhé roky bez nutnosti výmeny, čo ocení každý zamestnávateľ. Pre zamestnanca je zárukou ergonómie a dobrých pracovných podmienok. Toto je obzvlášť dôležité na pozíciách, kde záleží na efektívnej a mnohohodinovej práci v sede, pričom sa vyžaduje neustále sústredenie, napríklad vo vežiach riadenia letovej prevádzky.

Stolička pre operátorov 24h je dôležitým prvkom vybavenia úradov, inštitúcií, firiem a rôznych typov prevádzok, kde sa vykonáva viaczmenná práca. Využívajú ich riadiaci pracovníci, pohotovostné služby, dispečingy (vrátane nemocničných dispečingov), technické služby, „call centrá“, monitorovacie kancelárie, bezpečnostné spoločnosti. Taktiež ich dokonca využívajú aj výrobné haly a dielne.

Stoličky pre operátorov pre viaczmennú prácu

Výberom kancelárskej stoličky z našej ponuky si môžete byť istí, že dostanete kvalitný kus nábytku pre nepretržitú prácu. Ponúkame modely, ktoré sa vyznačujú pevnosťou a odolnosťou, ako aj výnimočnou ergonómiou. Ide o špecializovaný nábytok vyššieho štandardu, ktorý zaručuje komfortné podmienky používania. Naše stoličky pre operátorov sú ideálne pre prácu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

čítajte viac...
© Všetky práva vyhradené 2003-2024. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top