Herná stolička Xilium G Red Edition
852 € 658 €
Farby: Čierna - SM01, Červená - SM12
Látka: Sempre - SM01, Sempre - SM12
Odoslanie: 2-4 týždne
Ergonomická herná stolička Xilium G Red Edition od výrobcu Nowy Styl je vybavená inovatívnymi funkciami, vďaka ktorým je jedinečná na trhu herných stoličiek.
Herné kreslo G-Racer Basic
96 €
Farby: modrá, červená, šedá
Látka: eko-koža
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslo pre hráčov, dostupné v troch najmódnejších farbách: čierna - modrá, čierna - šedá, čierna - červená. TIETO HERNÉ STOLIČKY NIE SU VHODNÉ pre osoby VYŠŠIE 175 CM. Doprava zdarma.
Herné kreslo Ergohuman G-Racer Blue
667 €
Farby: modro - biela
Látka: Mikrovlákno
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslo Ergohuman G-Racer vytvorené pre HRÁČOV. Inovovaná,moderná, ergonomická, herná stolička, poskytne plnú oporu celej chrbtici, pažiam i ramenám - uhol sklonu lakťovej opierky a nôh je nastaviteľný.
Kancelárske kreslo Pofit G-Racer Red
589 €
Farby: červená
Látka: sieťovina Mesh
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslá zo série Pofit RED. Vyspelá technológia, bionická konštrukcia, vybavená ergonomickými funkciami, umožňuje plnú oporu chrbtice. Nastaviteľný uhol sklonu lakťových opierok a integrovaná opierka nôh.
Herné kreslo G-Racer 2
100 €
Farby: 3 varianty
Látka: eko-koža
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslo pre hráčov, dostupné v troch najmódnejších farbách: čierna - modrá, čierna - šedá, čierna - červená. Rýchle dodanie! Doprava zdarma.
Herná stolička Xilium G Blue Edition
852 € 658 €
Farby: Čierna - BN8033, Modrá - BN6006
Látka: Bondai BN8033, Bondai BN6006
Odoslanie: 2-4 týždne
Ergonomická herná stolička Xilium G Blue Edition od výrobcu Nowy Styl je vybavená inovatívnymi funkciami, vďaka ktorým je jedinečná na trhu herných stoličiek.
Kancelárske kreslo Pofit G-Racer Blue
589 €
Farby: modrá
Látka: sieťovina Mesh
Odoslanie: 10-15 dní
Herné stkreslá zo série Pofit BLUE. Vyspelá technológia, bionická konštrukcia, vybavená ergonomickými funkciami, umožňuje plnú oporu chrbtice. Nastaviteľný uhol sklonu lakťových opierok a integrovaná opierka nôh.
Herné kreslo G-Racer 4U
145 €
Farby: biela, šedá, zelená, červená, modrá
Látka: eko-koža
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslo G-Racer je kreslo vytvorené pre skutočných hráčov! Dokonale tvarované operadlo a sedadlo. Nastaviteľné podpierky rúk. Super mechanizmus! Rýchle dodanie! Doprava zdarma.
Kancelárske kreslo Pofit G-Racer Silver
589 €
Farby: strieborná
Látka: sieťovina Mesh
Odoslanie: 1-3 dní
Herné kreslá zo série Pofit SILVER. Vyspelá technológia, bionická konštrukcia, vybavená ergonomickými funkciami, umožňuje plnú oporu chrbtice. Nastaviteľný uhol sklonu lakťových opierok a integrovaná opierka nôh.
Herné kreslo Ergohuman G-Racer Black
667 €
Farby: čierno - biela
Látka: Mikrovlákno
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslo Ergohuman G-Racer vytvorené pre HRÁČOV. Inovovaná,moderná, ergonomická, herná stolička vytvorená pre fanúšikov hier. Poskytne plnú oporu celej chrbtici, pažiam i ramenám - uhol sklonu lakťovej opierky a nôh je nastaviteľný.
Zostava 1 Ergohuman
699 - 780 €
Farby: 4 varianty
Látka: sieťovina Mesh, poťahy, koža
Odoslanie: 2-3 dni
Ergonomické, ikonické kreslo + stolček na notebook
Zostava 1 IOO
636 €
Farby: 9 variant
Látka: sieťovina Mesh, poťahy
Odoslanie: 2-3 dni
Kancelárske kreslo + stolček pre notebook, 9 farebných variant
Zostava 2 Ergohuman
767 - 848 €
Farby: 3 varianty
Látka: sieťovina Mesh, poťahy, koža
Odoslanie: 2-3 dni
Ergonomické kreslo Ergohuman + stolček na notebook + nožná opierka
Zostava 2 IOO
704 €
Farby: sieťovina Mesh, poťahy
Látka: 9 typov
Odoslanie: 2-3 dni
Ergonomické kreslo + stolček na notebook + nožná opierka

Pohodlie a komfort sú veľmi dôležité pre kvalitu hrania. Preto sú herné stoličky čoraz obľúbenejšie. Herné kreslo je profilované, vďaka ktorému telo nadobúda svoj prirodzený tvar. Dobrá herná stolička vám umožní stráviť veľa hodín hraním pred počítačom bez toho, aby ste pociťovali bolesti chrbta alebo známky únavy. Herná stolička je ergonómia, ktorú ocení každý užívateľ. Potvrdzujú to názory profesionálnych hráčov aj amatérov, milovníkov digitálnej zábavy.

Herné stoličky majú mnoho vymožeností, ktoré umožňujú ich pohodlné používanie. Herné stoličky okrem vhodnej profilácie operadla majú často pohodlné a ergonomicky riešené podrúčky, operky hlavy a chrbtové vankúše. Umožňujú tiež široké možnosti nastavenia jednotlivých prvkov.

Stojí za to zdôrazniť kvalitu herných stoličiek. Všetky diely sú odolné a navzájom dokonale zladené a pri ich výrobe sú použité kvalitné materiály - od konštrukcie rámu, cez výplň, až po čalúnenie. Aj lacné herné stoličky sa dnes vyznačujú kvalitou a urobia veľký dojem. Herné stoličky sa totiž vyznačujú aj designom. Kým bežné počítačové stoličky sú väčšinou nudné kancelárske stoličky, hráčske kreslo čerpá svoj štýl z pretekárskych kresiel. Vďaka pestrým, vysoko sýtym farbám sa herné kreslo ľahko prispôsobí výzdobe každej miestnosti a kožené čalúnenie bude vždy pôsobiť elegantne a exkluzívne.

Hoci je herné kreslo navrhnuté priamo pre hráčov, dobre poslúži aj na každodenné užívanie. Vďaka svojej ergonómii je vhodnou voľbou aj pre ľudí, ktorí píšu, programujú alebo len surfujú na internete. Je natoľko univerzálny, že ho využije každý používateľ počítača.

Dôležitou informáciou je to, že herná stolička nemusí byť vôbec drahá. V dnešnej dobe sa už jedná o pomerne lacný kus nábytku, finančne dostupný model si tak môže vybrať skutočne každý. Cena množstva stoličiek spravidla neprevyšuje 300eur, zaobstarať sa však dá aj pohodlné kreslo od 100uer. Stoličky, ktoré ponúka náš internetový obchod sú osvedčené. Sortiment sa vyznačuje nielen atraktívnymi cenami, ale aj vysokou kvalitou a ergonómiou. Navyše sa pýši moderným a originálnym dizajnom. Odporúčame vám preto pozrieť si náš katalóg a vybrať si ideálne kreslo, ktoré bude vašim potrebám najlepšie vyhovovať.

Naše kreslá, určené na hranie počítačových hier, vám určite skvele poslúžia. Klientom ponúkame osvedčené, vzhľadovo zaujímavé modely s výbornými technickými parametrami a kvalitným materiálom. Zaručujú vysoký komfort pri ich používaní. Ergonomické otočné kreslo je úľavou pre chrbticu. Hráči, ktorý trávia sedením pri monitore veľa času, zaručia pohodlie a príjemné strávené chvíle. Najlepšie herné kreslo vám umožní užiť si hranie takým spôsobom, ktorý vám klasická stolička poskytnúť nemôže. Bude nielen skvele vyzerať, ale aj zaistí optimálne podmienky pre každodenné hranie. V našom internetovom obchode sa jednoznačne oplatí nakúpiť.
čítajte viac...
© Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top