0908 613 880 Infolinka v prevádzke dnes od: 8:00 - 16:00Rozkladací stôl Barret
365 €
Farby: Biela, dub lefkas
Látka: MDF doska, masívne bukové drevo
Odoslanie: 2-6 dní
Moderný jedálenský stôl s rozmermi 90x80x75 cm, s možnosťou rozloženia dosky stola na dĺžku 190 cm.
Stôl Cobalt
123 €
Farby: Doska: dub wotan, rám: čierny
Látka: Dyhovaná doska MDF
Odoslanie: 2-6 dní
Módny jedálenský stôl v industriálnom štýle, rozmery 120 x 68 x 77 cm. Stôl je ideálny do menšej jedálne, kuchyne alebo obývacej izby.
Rozkladací stôl Greg
164 €
Farby: Doska stola: dub Wotan, rám: čierny
Látka: Doska MDF
Odoslanie: 2-6 dní
Nadčasový jedálenský stôl s rozmermi 124 x 74 x 75 cm, s možnosťou rozloženia dosky stola na dĺžku 168 cm. Vďaka funkcii rozloženie je stôl ideálny pre menšie priestory ako aj pre priestory priestrannejšie.
Rozkladací stôl Mozart
550 €
Farby: biela
Látka: Laminátová doska / bukové drevo
Odoslanie: 2-6 dní
Elegantný rozkladací stôl s bielou doskou 140-180 x 80 cm. Ideálny do kuchyne alebo jedálne. Biele drevené nohy, zaoblené v štýle „Ludvik“. Výborná funkčnosť!
Rozkladací stôl Federico
569 €
Farby: biela
Látka: MDF profil lakovaný;oceľ
Odoslanie: 2-6 dní
Moderný jedálenský stôl s výškou 76 cm. Vďaka nastaviteľnej dĺžke oválneho tvaru (do 160 cm) bude ideálny pre stretnutia v malej a širšej skupine. Je to ideálna voľba pre milovníkov glamour štýlu. Čistá krása!
Rozkladací stôl Seweryn
319 €
Farby: 3 varianty
Látka: Horná časť: laminovaná doska, nohy: laminovaná MDF
Odoslanie: 2-6 dní
Nadčasový jedálenský stôl s rozmermi 160 x 90 x 76 cm, s možnosťou rozloženia dosky stola na dĺžku 300 cm. Vďaka funkcii rozkladania je stôl ideálny pre menšie aj pre priestrannejšie priestory.
Stôl Tyson
247 €
Farby: Orechová, čierna
Látka: MDF doska s prírodnou dyhou, práškovo lakovaná oceľ
Odoslanie: 2-4 týždne
Moderný stôl v orechovej farbe s dekoratívnym vzorom na doske.
Stôl Massive
805 - 1191 €
Farby: Doska stola: svetlý dub, nohy: čierne
Látka: Doska stola: dyhovaná doska s hranou z masívneho dreva, nohy: prášková oceľ
Odoslanie: 15-25 dní
Moderný stôl s pevnou doskou, na kovových nohách usporiadaných do tvaru písmena "X". Ideálny pre interiéry v industriálnom štýle.
Rozkladací stôl Sandor 2 biely
634 €
Farby: biela
Látka: Vrchná strana: sklo + lakovaná MDF doska; rám: nehrdzavejúca oceľ
Odoslanie: 2-6 dní
Stôl klasického tvaru a univerzálnych farieb, rozložiteľný až na 220 cm. Je vyrobený z odolných materiálov - nehrdzavejúca oceľ, MDF doska a sklo. Celkový lesk a dekoratívna základňa do „X“ mu dodáva štýl a eleganciu.
Rozkladací stôl Nord
427 €
Farby: biela, čierna
Látka: MDF lakovaná; oceľ
Odoslanie: 2-6 dní
Moderný jedálenský stôl vďaka nastaviteľnej dĺžke (až do 180 cm) je ideálny pre väčšiu skupinu. Jednoduchý, elegantný tvar dokonale ladí s interiérom.
Rozkladací stôl Crudo
1311 €
Farby: 14 farieb dreva
Látka: dub
Odoslanie: 4-5 týždňov
Jedálenský stôl s funkciou predĺženia hornej časti zo 160 cm na 260 cm. O jeho trvanlivosti svedčí materiál, z ktorého bol vyrobený - masívne dubové drevo, dostupné v mnohých farbách.
Rozkladací stôl Berlin
307 €
Farby: orech / čierna
Látka: doska MDF / kov
Odoslanie: 6-9 dní
Jedálenský stôl s možnosťou predĺženia hornej časti na 180 cm. Vzhľadom k nastaviteľnej dĺžke pracovnej dosky je ideálny pre malé i priestranné izby. Univerzálny dizajn znamená, že bude stále elegantným doplnkom, napriek meniacej sa móde v interiéri.
Rozkladací stôl Paola
435 - 584 €
Farby: 14 farieb dreva
Látka: buk
Odoslanie: 4-5 týždňov
Malý stôl so skvelými možnosťami - to je Paola. Bol vyrobený z bukového dreva, ktoré je dostupné v širokej škále farieb. Stôl sa dá pohodlne rozložiť. Paola je malý stôl, takže sa vojde do menšej kuchyne a jedálne.
Rozkladací stôl Uniwersal II
923 - 1230 €
Farby: 14 farieb dreva
Látka: dub
Odoslanie: 4-5 týždňov
Jedálenský stôl s funkciou rozloženia hornej časti zo 160 cm na 460 cm - ideálny až pre 12 osôb. Stôl je vyrobený z dubového dreva. Jedná sa nábytok, ktorý Vám vydrží roky.
Stôl Actona Nagano
306 €
Farby: Prírodná farba dreva
Látka: Masívne dubové drevo
Odoslanie: 10-15 dní
Moderný jedálenský stôl s rozmermi 150x80x75,5 cm. Stôl je vyrobený z dubového dreva v prírodnej farbe. Môže u neho sedieť 6 ľudí a spoločne si pochutnať na lahodnom jedle.
Rozkladací stôl Rois
594 €
Farby: biela, dub
Látka: MDF doska, bukové drevo
Odoslanie: 2-6 dní
Jedálenský stôl vďaka nastaviteľnej dĺžke hornej časti (až 250 cm) je ideálny pre malé i priestranné izby. Univerzálny dizajn znamená, že bude stále elegantným doplnkom, napriek meniacej sa móde v interiéri.
Stôl Actona Brentwood
450 €
Farby: Prírodná farba dreva
Látka: Dubová dyha
Odoslanie: 10-15 dní
Stôl s minimalistickým tvarom, ktorý vo svojej štylistike odkazuje na škandinávsky dizajn. Obdĺžniková doska stola 180 x 90 cm je podopretá štyrmi rovnými a stabilnými nohami. v teplom odtieni dubového dreva.
Rozkladací stôl Gracjan dub sonoma
152 €
Farby: dub sonoma
Látka: MDF laminát
Odoslanie: 2-6 dní
Jedálenský stôl vo farbe dub sonoma. Vďaka nastaviteľnej dĺžke pracovnej dosky (do 160 cm) je vhodný do priestrannej, ale i menšej kuchyne. Malý, funkčný a krásny vo svojej jednoduchosti.
Rozkladací stôl Tiago 2 dub riviera
291 €
Farby: dub riviera
Látka: doska MDF; nohy: MDF
Odoslanie: 2-6 dní
Jedálenský stôl vďaka nastaviteľnej dĺžke stolovej dosky (do 220 cm) je ideálny pre malé ale i priestranné miestnosti. Univerzálny dizajn znamená, že bude stále elegantným doplnkom, a to napriek meniacej sa móde v dizajne interiéru.
Stôl Actona Roxby (85624)
146 €
Farby: Čierna
Látka: Doska stola: dyhovaná dubová doska, rám: kaučukové drevo
Odoslanie: 10-15 dní
Okrúhly stôl pre 4 člennú rodinu alebo skupinu priateľov. Horná časť s priemerom 105 cm je vyrobená z čiernej dyhované nábytkovej dosky. Jedná sa o nábytok, ktorý svojou čistou formou elegantne ukazuje materiály, z ktorých je vyrobený. Vytvorený pre menšie interiéry.
Rozkladací stôl Orbi
582 - 949 €
Farby: 14 farieb dreva
Látka: dub
Odoslanie: 4-5 týždňov
Jedálenský stôl je k dispozícii v dvoch veľkostiach: s horným priemerom 90 cm a 100 cm. Obe verzie boli vyrobené z dubového dreva a majú dekoratívne strieborné prvky. Orbi je funkčný vďaka možnosti rozloženia hornej dosky.
Stôl Ori
245 €
Farby: 6 variant
Látka: buk
Odoslanie: 4-5 týždňov
Drevený stôl s funkciou skladania. Doska stolu s priemerom 60 cm je namontovaná na štyroch stabilných nohách. Prezentovaný model je k dispozícii v 6 farebných odtieňoch. Je to ideálny produkt pre rodinné oslavy!
Stôl Simple
163 - 271 €
Farby: 7 variant, 3 rozmery
Látka: melamínová doska
Odoslanie: 20-25 dní
Séria stolov s kovovými nohami. Možnosť VEĽKOSTI a FARBY pracovnej dosky, všestranné použitie.
Stôl Prometheus štvorec
133 €
Farby: biela, bukové drevo
Látka: Doska: MDF materiál; rám: kov / drevo
Odoslanie: 2-6 dní
Minimalistický stôl s bielou pracovnou doskou s rozmermi 80 x 80 cm. Zaujímavé spojenie dreveného rámu a kovu. Perfektný nábytok pre menšie priestory.
Stôl Piano 80 cm
111 €
Farby: horná doska: biela, nôžky: bukové drevo
Látka: bukové drevo, MDF doska
Odoslanie: 10-15 dní
Okrúhly stôl, priemer 80 cm a rám z prírodného dreva. Perfektne sa hodí do jedálne, modernej kuchyne ale i do obývacej izby.
Stôl Jula Low, doska MDF
187 €
Farby: 3 farby podstavca, 5 farieb dosky stola MDF
Látka: Podstavec: oceľ, vrchná doska: MDF
Odoslanie: 1-3 dní
Kvalitný, nízky kaviarenský banketový stôl s okrúhlou doskou z MDF s priemerom 80 cm. Horná časť je k dispozícii v 5 elegantných farbách a oceľový stĺp v 3 univerzálnych farbách. Jednoduchý na montáž.
Stôl SP1 (526)
78 €
Farby: Biela
Látka: Polypropylén + sklenené vlákno
Odoslanie: 24-48h
Biely konferenčný stolík vyrobený z polypropylénu odolný voči meniacim sa poveternostným podmienkam - vhodný pre použitie vonku. Okrúhlu dosku stola podopiera stabilná noha. Celý stôl pôsobí elegantne a vzdušne.
Sada: stôl Piano + 4 stoličky Fox
189 €
Farby: 3 varianty stoličiek
Látka: stôl + 4 stoličky
Odoslanie: 10-15 dní
Komfortná a praktická sada stoličiek Fox so stolom Piano. Sada je ideálna pre modernú jedáleň a vďaka materiálom, z ktorých bol nábytok vyrobený je vhodná i vonku. Užite si pohodlie a krásny dizajn!
Konštrukcia Tiramisu Duo Table - expedícia do 5 dní
100 €
Farby: Promovaný
Látka: Oceľ
Odoslanie: 20-25 dní
Ľahká konštrukcia, príjemný tvar, pevný, elegantný za atraktívnu cenu.
Konštukcia Tiramisu Table - expedícia do 5 dní
92 €
Farby: Chrómovaný
Látka: Oceľ
Odoslanie: 20-25 dní
Ľahká konštrukcia, príjemný tvar, pevný, elegantný za atraktívnu cenu.

Náš internetový obchod stolicky24.sk vám ponúka nielen stoličky, ale i jedálenské stoly. Toto je najlepšia záruka, že stôl, ktorý si u nás zakúpite, sa bude zhodovať so stoličkami z našej ponuky. Môžete si kúpiť skladací stolík, alebo veľký stôl. Zákazníci si u nás môžu kúpiť okrúhle, oválne, štvorcové a obdĺžnikové stoly. Bez ohľadu na to, či vás zaujme okrúhly, alebo štvorcový stôl a či má stáť na jednej nohe, alebo na štyroch, či má byť malý, veľký, môžete si byť istí, že ponúkané výrobky budú stabilné, pevné a kvalitne vyrobené. Stoly do jedálne môžu mať vrchnú dosku z rôznych materiálov. Ponúkame drevené stoly vyrobené z najkvalitnejších dýh, stoly zo skla a plastu, ktoré sú taktiež odolné voči poveternostným podmienkam. K dispozícii sú tiež moderné skladacie jedálenské stoly v rôznych farbách a prevedeniach. Nájdete tu elegantný, dizajnérsky, exkluzívny a moderný nábytok, ale aj praktický a odolný a čo je najdôležitejšie i v rôznej cenovej kategórií. Každý stôl v našej ponuke - drevený, sklenený, rozkladací, alebo bežný stôl - bude doručený bezplatne. Sme si istí, že v našej ponuke nájdete dokonalý jedálenský stôl a bude vám slúžiť niekoľko rokov.

čítajte viac...
© Všetky práva vyhradené 2003-2021. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top