Vaša chrbtica si zaslúži tú najlepšiu starostlivosť, preto pre vás teraz máme skvelú akciu na ergonomické stoličky Diablo V-Basic! Táto rada stoličiek V-Basic ponúka nielen výnimočný komfort, ale aj moderný dizajn.

🚀 Využite akciu a zlepšite kvalitu vášho kancelárskeho života so stoličkami V-Basic značky Diablo !

Stačí v košíku zadať kód DIABLO10 a cena sa automaticky zníži až o 10% z ceny na webe.

Objednajte ešte dnes a vyberte si kreslo, ktoré sa vám prispôsobí bez ohľadu na vaše požiadavky a stavbu tela. Ušetrite teraz peniaze za ergonomické stoličky Diablo V-Basic.

Produkty, na ktoré sa vzťahuje akcia, nájdete nižšie.

OKREM ZĽAVY ZÍSKATE

 Doručenie zadarmo na území celej Slovenskej republiky

✅ Možnosť vrátenia zadarmo

✅ Profesionálny zákaznícky servis

Zľava platí do 29.09.2023 do 11hod. alebo do vyčerpania zásob. Zľava sa nespája s inými zľavovými akciami.Ergonomické kreslo Diablo V-Basic čierno-šedé
344 €
Farby: Čierno-šedá
Látka: Sieťovina V-Mesh
Odoslanie: 10-15 dní
V-Basic - ergonomický model z exkluzívnej rady kancelárskych stoličiek Diablo. Premeňte svoju izbu, kanceláriu alebo konferenčnú miestnosť! Vďaka spojeniu moderného dizajnu a tradičných farieb vyzerá kancelárske kreslo skvele ako v elegantných kanceláriách, tak aj v domácich interiéroch.
Ergonomické kreslo Diablo V-Basic: bielo-čierne
360 €
Farby: Bielo-čierna
Látka: Sieťovina V-Mesh
Odoslanie: 2-5 dní
Ergonomické kreslo Diablo V-Basic v bielo-čiernom prevedení vyniká originálnym, štíhlym dizajnom. Vďaka svojej konštrukcii vám zaistí správne držanie tela a maximálny komfort pri práci. Presvedčte sa sami!
Ergonomické kreslo Diablo V-Basic: bielo-šedé
360 €
Farby: Bielo-šedá
Látka: Sieťovina V-Mesh
Odoslanie: 2-5 dní
Ergonomické kreslo Diablo V-Basic v bielo-šedom prevedení má moderný vzhľad, spoľahlivú konštrukciu a mechanizmy, podporujúce správne držanie tela. Kreslo je ideálne do kancelárie, pracovne, konferenčnej miestnosti alebo študentskej izby.
Ergonomické kreslo Diablo V-Basic: čierne
336 €
Farby: Čierna 
Látka: Sieťovina V-Mesh
Odoslanie: Momentálne nedostupné
Ergonomické kreslo Diablo V-Basic v čiernom prevedení je synonymom pre eleganciu a štýl. Jeho nadčasový dizajn, klasické farby a pohodlie pri používaní z neho urobia váš obľúbený kus nábytku vo vašej domácnosti alebo kancelárii.
© Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top