phone ico  0908 613 880 Infolinka v prevádzke dnes od: Zatvorené

Herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 King čierno-červené

244 €   293 €
Cena bez DPH: 203 €
Odoslanie za 10-15 dní
Najnižšia cena za posledných 30 dní pred zľavou bola 232 €
300 000 customers Viac ako 400 000
spokojných
klientov
Doručenie vždy zadarmo s možnosťou
vrátenia
Konkurenčné ceny. Množstevné zľavy dohodou.

Funkcie a vlastnosti

 • Staňte sa kráľom hier - vyberte si štýlové herné kreslo Diablo zo série X-Horn King a dbajte o svoje zdravie a pohodlie.
 • Charakteristické rohy na opierke hlavy sú jedným z prvkov, ktoré odlišujú toto kreslo od ostatných na trhu. Celé sedadlo a operadlo sú vyrobené z mäkkej ekologickej kože HDS™, ktorá zaisťuje pohodlie aj pri dlhom sedení počas hrania.
 • Kreslo King je určené pre hráčov s výškou od 175 cm do 205 cm.

                                                                                                                     

 • Kreslá série X-Horn boli obohatené o ďalšiu vrstvu pružnej HR peny, čo znamená, že budete mať ešte väčšie pohodlie pri hraní, štúdiu alebo práci za stolom.
 • Profilovaný sedák stoličky je široký a teraz ešte pohodlnejší vďaka HR pene.


 • Pri tvorbe kresla X-Horn sa prihliadalo nielen na originálny dizajn, ale aj na ergonómiu a funkčnosť. Vďaka úpravám v podobe napríklad 3D podrúčok, doplnkových prvkov v podobe opierky hlavy alebo nastaviteľného bedrového vankúša vám herné kreslo X-Horn umožní vyhnúť sa nepríjemným následkom , ako je bolesť chrbta, hlavy či krku.


 • Charakteristická opierka hlavy a ergonomický bedrový vankúš sú vyplnené pružnou Memory penou, vďaka ktorej sa tieto prvky vždy vrátia do pôvodnej podoby.

 • Nastaviteľné lakťové opierky 3D ARMTECH™ HYBRID SOFTTOUCH sa vyznačujú tromi úrovňami nastavenia: hore-dole, dopredu-dozadu a vľavo-vpravo. Mäkká podložka lakťovej opierky zaisťuje pohodlie pri používaní.


 • Stolička je vybavená mechanizmom Tilttech™, ktorý zaisťuje možnosť príjemného hojdania s aretáciou zvoleného uhla sklonu.

  • Široká päťramenná základňa zaisťuje stabilné používanie a mäkké gumené kolieska PFC™ 360 dokonale chránia podlahu pred prípadným poškriabaním.

 •       Rozmery:                                       


 • Na model sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.
 • Tovar Vám doručíme ZADARMO na uvedenú adresu v rámci celej SR.
 • DÔLEŽITÉ: podľa zákona a našich predpisov máte plné právo nepoužitý tovar vrátiť, ak nespĺňa vaše očakávania.                                                                                       

   

             


Cenník

Herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 King čierno-červené 244 €

Prezentácia 360


Video

Videoprezentácia produktu Herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 King čierno-červené - Diablo Chairs Staňte sa kráľom hier - vyberte si štýlové herné kreslo Diablo zo série X-Horn a dbajte o svoje zdravie a pohodlie. Charakteristické rohy na opierke hlavy sú len jedným z prvkov, ktoré odlišujú toto kreslo od ostatných na trhu. Celé sedadlo a operadlo sú vyrobené z mäkkej ekologickej kože HDS™, ktorá zaisťuje pohodlie aj pri dlhom sedení počas hrania. 2023-04-21 https://www.stolicky24.sk/images/product/x-horn-king-1
Máte otázku? Zavolajte nám 0908 613 880
Infolinka v prevádzke dnes od: Zatvorené

Produkty zo série

Herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: čierno-biele
195 €
268 €
Farby: Čierno-biela 
Látka: HDS™ ekokoža
Odoslanie: 10-15 dní
Zoznámte sa s hernou stoličkou Diablo zo série X-Horn, vďaka ktorej sa budete cítiť ako skutočný herný kráľ. X-Horn v sebe spája nielen funkčnosť, ale aj originálny dizajn, ktorý nemožno ignorovať. Kreslo Normal je určené pre hráčov s výškou od 150 cm do 180 cm.
Herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: čierno-červené
275 €
Farby: Čierno-červená
Látka: Eko-koža HDS™
Odoslanie: 20-25 dní
Neuspokojte sa s málom! Zaobstarajte si herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 a získajte nielen pohodlie, ale aj originálny dizajn, ktorý zaujme každého. Vďaka tomuto kreslu sa stanete skutočným herným kráľom. Charakteristické rohy na opierke hlavy sú jedným z prvkov, ktoré toto kreslo odlišujú od ostatných modelov na trhu.
Herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: bielo-čierne
215 €
268 €
Farby: Bielo-čierne 
Látka: HDS™ ekokoža
Odoslanie: 10-15 dní
Moderná herná stolička Diablo X-Horn 2.0 v bielo-čiernej farebnej kombinácii. Už žiadne unavené vysedávanie pred počítačom na nepohodlnom kresle! Vyberte si ergonomickú hernú stoličku Diablo a staňte sa kráľom hier.
Herné kreslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: čierno-modré
268 €
Farby: Čierno-modré
Látka: HDS™ ekokoža
Odoslanie: 10-15 dní
Moderná herná stolička Diablo X-Horn 2.0 v kontrastnej čierno-modrej farebnej kombinácii. Už žiadne unavené vysedávanie pred počítačom na nepohodlnom kresle! Vyberte si ergonomickú hernú stoličku Diablo a staňte sa kráľom hier.

Podobné produkty

Herné kreslo G-Racer 2
95 €
Farby: 3 varianty
Látka: eko-koža
Odoslanie: 1-2 dni
Herné kreslo pre hráčov, dostupné v troch najmódnejších farbách: čierna - modrá, čierna - šedá, čierna - červená. Rýchle dodanie! Doprava zdarma.
Najpredávanejšie
SKLADOM
Herné kreslo G-Racer Basic
95 €
Farby: modrá, červená, šedá
Látka: eko-koža
Odoslanie: 1-2 dni
Herné kreslo pre hráčov, dostupné v troch najmódnejších farbách: čierna - modrá, čierna - šedá, čierna - červená. TIETO HERNÉ STOLIČKY NIE SU VHODNÉ pre osoby VYŠŠIE 175 CM. Doprava zdarma.
Herná stolička Xilium G Blue Edition
702 €
Farby: Čierna - BN8033, Modrá - BN6006
Látka: Bondai BN8033, Bondai BN6006
Odoslanie: Momentálne nedostupné
Ergonomická herná stolička Xilium G Blue Edition od výrobcu Nowy Styl je vybavená inovatívnymi funkciami, vďaka ktorým je jedinečná na trhu herných stoličiek.
Herná stolička Xilium G Red Edition
702 €
Farby: Čierna - SM01, Červená - SM12
Látka: Sempre - SM01, Sempre - SM12
Odoslanie: Momentálne nedostupné
Ergonomická herná stolička Xilium G Red Edition od výrobcu Nowy Styl je vybavená inovatívnymi funkciami, vďaka ktorým je jedinečná na trhu herných stoličiek.
© Všetky práva vyhradené 2003-2024. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top