❄ 3... 2... 1... ZĽAVA JE TU! ❄
Zostáva:
❄ MIKULÁŠSKA ZĽAVA ❄
Viac ako herné stoličky.

Viac ako herné stoličky.

V posledných rokoch sú u nás veľmi obľúbené hráčske stoličky, ktoré sú dostupné v rôznych veľkostiach, cenách, s rôznymi úpravami a funkciami.

Sedadlá herných stoličiek zvyčajne napodobňujú sedadla v športových automobiloch - hlavne tvarom. Za zmienku tiež stoji, že majú dravé výrazne farby.


A v čom sú iné od ostatných stoličiek? Prečo sú tak obľúbené?

Toto sú najdôležitejšie funkcie, ktorými sú hracie stoličky vybavené:

- sú bohaté na ergonomické nastavenie operadla - operadlo sa dá sklopiť do ležiacej polohy. - nastavenie opierky - vankúš podporujúci chrbticu v bedrovej časti - možnosť, ktorá zaisťuje, že kreslo je vhodné tak ako pre nižších tak i pre vyšších užívateľov.- nastaviteľné lakťové opierky sú nevyhnutným prvkom každého kancelárskeho kresla. Umožňujú vám správne podopretie predlaktia, lakťa a pliec.- opierka na nohy sa vysúva zo sedadla! Tento prvok umožňuje pohodlie a ergonómiu pri práci, hraní hier na počítači ale aj pri odpočinku.Pripravili sme pre vás ďalšie  modely ERGONOMICKÝCH HRACÍCH KRESIEL:

- pre tých, ktorí oceňujú pohodlie a spoľahlivosť počas mnohých hodín intenzívnej práce máme kreslá Ergohuman G-Racer a Premium G-Racer. Ikony v triede herných stoličiek.

Pohodlné, odolné, dobre vyrobené s množstvom funkcií a úprav!Dva modely herných stoličiek - Ergohuman G-Racer a Pofit G-Racer

Stolička Ergohuman G-Racer má všetky potrebné funkcie, ktoré sú potrebné pre dlhodobú prácu pri stole. Okrem toho je vybavená funkciou nastavenia lakťových opierok (obrázok hore), takže je možné hrať alebo čítať knihu v telefóne.

Pofit G-Racer má podobné funkcie. Tento model je vyrobený z priedušnej sieťoviny. Má veľkú, ergonomickú opierku hlavy, ktorá podopiera krk, ramená a hlavu, široké opierky rúk s nastaviteľným uhlom.


Všetky naše herné stoličky nájdete na adrese www.stolicky24.sk 

Kancelárske kreslo Pofit G-Racer Silver
589 €
Farby: strieborná
Látka: sieťovina Mesh
Odoslanie: 1-3 dní
Herné kreslá zo série Pofit SILVER. Vyspelá technológia, bionická konštrukcia, vybavená ergonomickými funkciami, umožňuje plnú oporu chrbtice. Nastaviteľný uhol sklonu lakťových opierok a integrovaná opierka nôh.
Kancelárske kreslo Pofit G-Racer Red
589 €
Farby: červená
Látka: sieťovina Mesh
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslá zo série Pofit RED. Vyspelá technológia, bionická konštrukcia, vybavená ergonomickými funkciami, umožňuje plnú oporu chrbtice. Nastaviteľný uhol sklonu lakťových opierok a integrovaná opierka nôh.
Herné kreslo G-Racer 4U
145 €
Farby: biela, šedá, zelená, červená, modrá
Látka: eko-koža
Odoslanie: 2-3 dni
Herné kreslo G-Racer je kreslo vytvorené pre skutočných hráčov! Dokonale tvarované operadlo a sedadlo. Nastaviteľné podpierky rúk. Super mechanizmus! Rýchle dodanie! Doprava zdarma.
© Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top