Sieťovina, nielen pre teplé letné dni ...

Sieťovina, nielen pre teplé letné dni ...

V posledných rokoch si sieťované kreslá a sieťované stoličky získavajú čoraz viacej priaznivcov. Ich výhodu spoznáte nielen v horúcich letných dňoch, ale aj v iných ročných obdobiach. Na čalúnenie týchto modelov sa používa niekoľko typov sieťoviny, vrátane:

 • Runner,
 • Mesh,
 • String,
 • a mnoho ďalších, ktoré sú dané len pre konkrétny model.


 • Každá z nich je na dotyk príjemná. Okrem toho je veľmi odolná proti rozťahovaniu aj po dlhom a častom používaní, čo potvrdzujú aj osvedčenia o pevnosti.

  Sieťoviny boli podrobené testom Martindale’a. Špecialisti uznali, že ide o látky s veľmi vysokou odolnosťou proti oderu až do 100 000 Martindalehových cyklov.


  Dokonale sa prispôsobuje telu užívateľa, pričom poskytuje primeranú oporu po celej dĺžke chrbta, počnúc ramenami a končiac na spodnej bedrovej časti. Dôležité je, že umožňuje voľnú cirkuláciu vzduchu. Tiež je výborná na údržbu. Pre väčšie nečistoty  stačí použiť vysávač a vlhkú handričku s jemnou tekutinou na čistenie čalúnenia. Sieťovina sa nemusí utierať do sucha ako iné tkaniny. Vďaka voľnej cirkulácii vzduchu povrch sám vyschne.  Obzvlášť doporučované modely sú: Ioo i Ergohuman, najpredávanejšie modely, ktoré sa už roky tešia uznaniu jednotlivých zákazníkov a veľkých spoločností, kancelárií a pracovísk.

  NOVINKA– modely zo série POFIT!  Inovatívne kancelárske kreslá s pokročilým systémom podpory chrbtice.


  Spoľahlivé kreslo Futura 3 – bez opierky hlavy a Futura 4 s opierkou hlavy.


  Séria kresiel: Coco
  Máme tiež niečo pre najmenších!

  Stoličky a kreslá:  ZumaOptimalFitBasicHit  Plus R.

  © Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
  Zavolajte nám 0908 613 880
  Go Top