Druhá generácia kancelárskych kresiel Ergohuman predstavuje nový pohľad na ergonómiu a kancelársku prácu.

Prečo si vybrať kreslo Ergohuman 2?

Kancelárske kreslá Ergohuman 2 sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie a oporu pre vaše telo. Vďaka použitiu najnovších technológií pomáhajú tieto stoličky znižovať tlak na chrbticu a minimalizovať bolesti chrbta, čo následne prispieva k produktivite a pohodliu pri práci.

Aké sú hlavné vlastnosti kresla Ergohuman 2?

Nová generácia stoličiek Ergohuman 2 bude k dispozícii až v troch rôznych edíciách, čo vám umožní prispôsobiť inovatívne funkcie vašim individuálnym potrebám. Novo je možné tento model vybaviť integrovanou nožnou opierkou, lakťové opierky sú nastaviteľné v piatich osiach. Novo je možné operadlo nastaviť až v šiestich výškových polohách. Tuhosť chrbtovej časti je nastavovaná pomocou inovatívnej technológie s použitím skleného vlákna. Častým problémom je to, že operadlo je ďaleko od chrbta používateľa, preto nová druhá generácia ponúka možnosť natstavenia náklonu operadla smerom k používateľovi.

Je kreslo Ergohuman 2 vhodné pre vysokých užívateľov?

Áno, rovnako ako to bolo pri predchádzajúcom modeli, tak Ergohuman 2 je vhodný aj pre vysoké osoby. Vďaka nastaveniu hĺbky sedadla a výšky operadla dosiahnete ideálne nastavenie aj pre užívateľov atakujúcich výšku dvoch metrov. Navyše poteší možnosť záťaže až 150 kg váhy.

Je moderný futuristický design vhodný do každej kancelárie?

My veríme, že áno! Preto som pre vás pripravili niekoľko farebných variantov, ktoré pri predchádzajúcej verzii chýbali. Navyše sme tak jediným výrobcom, ktorý ponúka tak širokú škálu farieb a dostupných modelov.

Výnimočný design a funkčnosť kancelárske kreslá zodpovedajúce potrebám práce v 21. storočí.

Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Black
678 €
Farby: Rám: svetlo šedý, sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 24h
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a čiernu sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Green
678 €
Farby: Rám: světle šedý, síťovina: zelená
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a zelenú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Luxury BS Grey
825 €
Farby: Rám: čierny ; Sieťovina: sivá
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 24h
Kreslo Ergohuman 2 Luxury BS Grey má pokročilú ergonómiu a inovatívnu funkciu bezdrôtového ovládania. Ponúkaný model má čierny rám a je čalúnený šedou sieťovinou. Presvedčte sa o kvalite kresla Ergohuman 2 Luxury sami!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Luxury GS Black
838 € 754 €
Farby: Rám: svetlosivý ; Sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 24h
Kreslo Ergohuman 2 Luxury GS Black má pokročilú ergonómiu a inovatívnu funkciu bezdrôtového ovládania. Ponúkaný model má šedý rám a je čalúnený šedou sieťovinou. Presvedčte sa o kvalite kresla Ergohuman 2 Luxury sami!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Luxury GS Grey
838 €
Farby: Rám: svetlosivý ; Sieťovina: sivá
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 24h
Kreslo Ergohuman 2 Luxury GS Grey má pokročilú ergonómiu a inovatívnu funkciu bezdrôtového ovládania. Ponúkaný model má šedý rám a je čalúnený šedou sieťovinou. Presvedčte sa o kvalite kresla Ergohuman 2 Luxury sami!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Basic BS Black
542 €
Farby: Sieťovina: čierna, konštrukcia: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Ergohuman 2 Basic BS Black značky Grospol je vylepšenou verziou predchádzajúcej generácie kresiel Ergohuman Basic a zároveň ekvivalentom pokročilých modelov Ergohuman 2 Elite a Ergohuman 2 Luxury za dostupnejšiu cenu. Kreslo s celým radom ergonomických funkcií!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite BS Black
667 €
Farby: Rám: čierny, sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má čierny rám a čiernu sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite BS Grey
667 €
Farby: Rám: čierny, sieťovina: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má čierny rám a šedú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Grey
678 €
Farby: Rám: svetlo šedý, sieťovina: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-5 dní
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a šedú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Elite GS Pink
678 €
Farby: Rám: svetlo šedý, sieťovina: ružová
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 24h
Nová generácia ikonických stoličiek Ergohuman! Ponúkaný model má šedý rám a rzžovú sieťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sedenia a pohodlia. Preskúmajte všetky jeho funkcie!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Luxury BS Black
825 €
Farby: Rám: čierny ; Sieťovina: čierna
Látka: Inovatívna sieťovina 
Odoslanie: 24h
Kreslo Ergohuman 2 Luxury BS Black má pokročilú ergonómiu a inovatívnu funkciu bezdrôtového ovládania. Ponúkaný model má čierny rám a je čalúnený šedou sieťovinou. Presvedčte sa o kvalite kresla Ergohuman 2 Luxury sami!
Kancelárske kreslo Ergohuman 2 Basic GS Grey
565 €
Farby: Sieťovina: šedá, konštrukcia: šedá
Látka: Inovatívna sieťovina
Odoslanie: 2-3 dni
Ergohuman 2 Basic GS Grey značky Grospol je vylepšenou verziou predchádzajúcej generácie kresiel Ergohuman Basic a zároveň ekvivalentom pokročilých modelov Ergohuman 2 Elite a Ergohuman 2 Luxury za dostupnejšiu cenu. Kreslo s celým radom ergonomických funkcií!
© Všetky práva vyhradené 2003-2023. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top