ONESKORENÁ EXPEDÍCIA máj/jún -
viac informácií >> tu <<

Hľadáte ergonomické kancelárske kreslo šité na mieru vašim potrebám? Zoznámte sa s inovatívnymi kreslami Futura, ktoré kombinujú moderný design a rozsiahle funkcie ovplyvňujúce kvalitu práce - vrátane synchrónnej mechaniky, nastaviteľnej výšky chrbtového a bedrového profilu (kreslá odporúčané pre vysokého užívateľa nad 190 cm), nastavenie výšky a hĺbky sedadla a množstvo funkcií, ktoré sú uvedené v popise produktu.Vyberte si verziu pre seba:Futura 3S Plus - sedák čalúnený vybranou látkou zo širokej škály poťahových materiálov. Operadlo je potiahnuté vzdušnou a odolnou sieťovinou. Verzia bez opierky hlavy s chrómovanou základňou.Futura 4S Plus - sedák čalúnený vybranou látkou zo širokej škály poťahových materiálov. Operadlo a hlavová opierka sú potiahnuté vzdušnou a odolnou sieťovinou, chrómovaným podstavcom a praktickým vešiakom na odevy umiestnený v zadnej časti operadla.Futura Mesh - sedák, opierka a opierka hlavy čalúnené odolnou sieťovinou. Nastaviteľné lakťové opierky z hľadiska výšky a dĺžky. Čierna základňa kresla. Praktický vešiak na odevy umiestnený na zadnej strane operadla.


Kancelárske kreslo Futura Mesh
183 €
Farby: Čierna
Látka: Sieťovina (Mesh)
Odoslanie: 2-3 dni
Kreslo zo série Futura celočalúnené čiernou sieťovinou. Vybavené nastaviteľnou opierkou hlavy, operadlom, sedadlom a lakťovými opierkami. Rám a základňa sú vyrobené z odolného čierneho plastu.
Kancelárske kreslo Futura 4S Plus
237 - 262 €
Farby: 104 látok
Látka: Sieťovina + látka
Odoslanie: 2-3 dni
Nová verzia známeho kresla Futura 4S. Vyrobené z kvalitnejších materiálov a vybavené nastaviteľnou výškou operadla a 3D opierkou hlavy.
Kreslo Futura 3S Plus
223 - 248 €
Farby: 104 látok
Látka: Sieťovina + látka
Odoslanie: 2-3 dni
Ergonomická kancelárska stolička vo vylepšenej verzii Plus. Nová inkarnácia má okrem výhod svojho predchodcu aj možnosť nastavenia výšky sedadla.
© Všetky práva vyhradené 2003-2021. stolicky24.sk
Zavolajte nám 0908 613 880
Go Top